Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Te 3XTitan to akurat już jest chore, no ale całe szczęście, że to tylko ciekawostka,a nie mam nadzieję, trend jaki mógłby zapanować na piecykach. Już kiedyś producenci zachwalali możliwość puszczenia w dual sli kart, a tak naprawdę to nie sądzę by wiele osób z tego korzystało.

 

Tak z innej beczki to w końcu pojawił się pierwszy screen z Torment:Tides of Numenera

 

kWk5mo3.jpg

Wygląda całkiem fajnie biorąc pod uwagę, że Unity to nie jest jakiś mega zaawansowany silnik oferujący graficzne wodotryski. Wiadomo, tekstury można jeszcze podciągnąć,poprawić geometrię otoczenia i dodać inne rzeczy ale ogólnie to graficznie tytuł raczej nie powinien straszyć choć główne skrzypce i tak pewnie będzie grał świetny design, który już z concept artów dobrze rokuje.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Zależy co rozumiesz przez "wiele". To zdecydowana mniejszość ludzi grających na PC ale nie jest aż tak rzadkie, jak może Ci się ewentualnie wydawać. Samemu osobiście znam dwie osoby co mają SLI układy.

 

 

 

Co do screena:

Design kapitalny. Imho nawet nie wygląda tragicznie i jeżeli tak by gra wyglądała w całości, to nie było by nad czym płakać. Być może jestem zmęczony albo coś ale ten most po lewej oraz latarnie u dołu wyglądają na "delikatnie muśnięte cell-shadingiem" w moich oczach. Tak jak by troszkę odstawały graficznie or reszty scenerii.

Dla mnie znacznie ważniejszym elementem są postacie, ich wygląd oraz animacja. Te rzeczy są mnie w stanie bardziej razić niż niedociągnięcia w tłach.

Odnośnik do komentarza

Cukierki to macie w Diablo 3, Screen wygląda wg mnie bardzo ok. Nie ma co zresztą oceniać całokształt kolorystyczny po zaledwie jednej planszy z "The Bloom" (która swoją droga kolorystyke jaką ma, taką ma ale cukierkową z całą pewnośćią bym ją nie określił). Nie oczekuje wodostrysku po nowym Tormencie, chce dostać fabułą wątkami i światem po ryjcu, który będzie w zasadniczym stopniu budował to, co zbudował Planescape. 

Odnośnik do komentarza

W sumie może daje lekkim cukierkiem, ale bez przesady z "cukierkowatością" (ilość cukru w cukrze or something lol) a ten motyw jak dało mrokiem kiedy ta postać klękała przed ołtarzykiem i mrugnął tam potwór to wgl, bardzo fajna scena. Gra może być miejscami niepokojąca, podoba mi się taki zamysł.

Odnośnik do komentarza

W ruchu prezentuje się to bardzo fajnie. Postać jest dobrze animowana, efekt zapadającego mroku też fajnie buduje klimat. Jedynie co mają do poprawy to fakt, że postać troszkę za bardzo wyróżnia się na tle otoczenia.

Na ogromny plus muzyka.Coś czuję, że szykuje się genialny ost do tej gry.

Odnośnik do komentarza

Raven Software i Activision wypuszczają kody źródłowe od Jedi Academy i Jedi Outcast do sieci:

Raven shares source code for Jedi Knight games


comment_icon.gif38
authorpoint.gif2 hour ago - 8:30 AM on 04.04.2013
250764-aaheader.jpg


 

In the wake of LucasArts' death at the hands of Disney, Raven Software and Activision have decided to release the source code for the Jedi Knight games -- Jedi Academy and Jedi Outcast

"Raven is sad to hear about the closing of LucasArts today, we respected them and enjoyed working with them over the years," the studio told Kotaku. "... As a gift to the persistently loyal fanbase for our Jedi games and in memory of LucasArts, we are releasing the source code for both games for people to enjoy and play with."

You can download Jedi Outcast here, and get Jedi Academy here. There's no support for either of them, so dig in and have fun.

Świetna sprawa, może jakieś fajne mody powstaną z rąk zapaleńców. Jakiś czas temu puściłem multi Jedi Outcast i o dziwo jeszcze troszkę ludzi gra, w Academy pewnie jeszcze więcej będzie ale w sumie nawet nie sprawdzałem jeszcze mimo, że mam ją na Steam.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

orientujecie się czy iD Software jeszcze istnieje albo czy ktoś ma chociaż w planach wydanie jakiejś oświeżonej wersji albo następcy QIII Arena?

Pograłem ostatnio i nawet pominąwszy aspekt sentymentu to ta gra jest cholernie miodna. Szczerze to już wymiotuję tymi krasnalami w Halo i dziesiątą wodą po Modern Warfare i chciałbym zagrać w coś pokroju Q3 a tutaj okazuje się, że na rynku posucha i prócz Shootmanii, która klimatem nie grzeszy, nie ma na rynku nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza

Jakbyś chciał wiedzieć więcej to:

 

Kotaku: Doom 4 being rebuilt for next-gen, Rage 2 canceled, id's future in trouble

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=534093&highlight=doom+4

http://kotaku.com/five-years-and-nothing-to-show-how-doom-4-got-off-trac-468097062

Pod linkiem kupa tekstu, to nie wklejam.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...