Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiało, tak, tak :).

 

A na przyszłość: gry z Amazona bodajże nigdy nie mają problemu by się u nas dodać, musisz mieć tylko napisane, że DRM to Steam. Jeśli chcesz wiedzieć, czy będziesz miał język polski, to wbijasz na stronę gry na Steamie i patrzysz, czy jest język polski. Jeśli jest, to znaczy, że gra po dodaniu da Ci wybór tego języka.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, że wprowadzasz w błąd. Istnieją gry z blokadą regionalną. Istnieją także gry, które nawet po dodaniu można uruchomić tylko i wyłącznie w danym kraju - jak chociażby sprzedawany przez CDP.pl Hotline Miami, którego nie uruchomimy jeśli wyjedziemy za granicę... Są też sytuacje, gdzie różnice w regionach mogą przyczynić się do problemów z potencjalnymi DLC. To nie takie hop sium "mam klucz steam i idę grać", nawet jeśli mówimy o sporadycznych przypadkach.

 

Raz jeszcze odsyłam do http://steamdb.info/ czy http://cdr.thebronasium.com/ gdzie można takie rzeczy sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Dobra, już więcej nie odpowiadam :confused:.

 

Ciekaw jestem, czy jest jeszcze jakaś gra, którą ludzie kupowali i nie działała. Ja już ze 20 w ciemno kupiłem i z niczym nie było problemu, zarówno na Steamie jak i na Origin.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Nie opłaca się, jedyne co się sprzeda to TWD, a sprzedają już za 19 zł - więc lipa. Chyba, że by kupić z 5, wybrać promowaną aukcję za 12 zł i próbować sprzedawać za 25 zł, ale ryzyko, że nie zejdzie jest duże a zarobek mały. Wszystko co pojawia się w HIB momentalnie ląduje na Allegro, Polacy już dawno mają to obcykane ;).

Odnośnik do komentarza

Jako, że Modern Warfare są w przecnie, to zastanawiam się nad kupnem. Kampania w COD4 była całkiem fajna i nawet kiedyś ukończyłem, ale w sumie nie o to mi chodzi. Te gry są całkiem popularne w sieci, prawda? Sporo ludzi gra w jedynkę? Dwójkę? Trójkę? Czy może wszyscy od razu rzucają się na najnowszą część tj. Black Ops? W sumie od czasów gimbazy nie próbowałem swoich sił w sieciowych strzelaninach i Modern Warfare wydaje mi się dobrą okazją, by sprawdzić, czy mi się spodoba coś takiego, prawda? Podobno gra jest n00b-friendly, więc mi to pasi, bo jak sami prosi grają i nie mam żadnych szans przez pierwsze 50h to średnio mnie to bawi :P.

 

Gra ktoś z Was?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...