Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że Modern Warfare są w przecnie, to zastanawiam się nad kupnem. Kampania w COD4 była całkiem fajna i nawet kiedyś ukończyłem, ale w sumie nie o to mi chodzi. Te gry są całkiem popularne w sieci, prawda? Sporo ludzi gra w jedynkę? Dwójkę? Trójkę? Czy może wszyscy od razu rzucają się na najnowszą część tj. Black Ops? W sumie od czasów gimbazy nie próbowałem swoich sił w sieciowych strzelaninach i Modern Warfare wydaje mi się dobrą okazją, by sprawdzić, czy mi się spodoba coś takiego, prawda? Podobno gra jest n00b-friendly, więc mi to pasi, bo jak sami prosi grają i nie mam żadnych szans przez pierwsze 50h to średnio mnie to bawi :P.

 

Gra ktoś z Was?

 

Klikasz w liczbę graczy na stronie głównej Steama i masz rozpiskę ile ludzi gra w daną grę.

 

Przy okazji to "niedawno" płakałeś, że dałeś 90 zł na nowego Bioshocka, miałeś się skupić na jednej grze, ale widzę (pipi)zka zakupowa trwa nadal.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

 

Jako, że Modern Warfare są w przecnie, to zastanawiam się nad kupnem. Kampania w COD4 była całkiem fajna i nawet kiedyś ukończyłem, ale w sumie nie o to mi chodzi. Te gry są całkiem popularne w sieci, prawda? Sporo ludzi gra w jedynkę? Dwójkę? Trójkę? Czy może wszyscy od razu rzucają się na najnowszą część tj. Black Ops? W sumie od czasów gimbazy nie próbowałem swoich sił w sieciowych strzelaninach i Modern Warfare wydaje mi się dobrą okazją, by sprawdzić, czy mi się spodoba coś takiego, prawda? Podobno gra jest n00b-friendly, więc mi to pasi, bo jak sami prosi grają i nie mam żadnych szans przez pierwsze 50h to średnio mnie to bawi :P.

 

Gra ktoś z Was?

 

Klikasz w liczbę graczy na stronie głównej Steama i masz rozpiskę ile ludzi gra w daną grę.

 

Przy okazji to "niedawno" płakałeś, że dałeś 90 zł na nowego Bioshocka, miałeś się skupić na jednej grze, ale widzę (pipi)zka zakupowa trwa nadal.

 

 

Bioshock na ukończeniu, spadaj :P. Od tego czasu nic innego nie kupiłem, w planach też już nic nie mam. Przez ostatni miesiąc prawie codziennie coś wpadało, ale po prostu już mi się lista gier, które chce mieć skończyła. Ostatnie kilka dni wchodzę na /r/gamedeals i tylko patrzę "meh, to mam, to mam, tego nie chcę, to może kiedyś". O Modern Warfare pytam, bo jest promocja -50% na Amazonie, a to jest naprawdę rzadkość w przypadku gier Acti.

 

I spadać od kolekcjonowania, tanio jest, to kupuję. Sporo gier kupowałem jako odbudowanie kolekcji z X360 (np. GTA, Bioshock 1, DE:HR, Skyrim), część jako odkupienie win za granie w piraty (np. NFS HP, Fallout 3, Batmany) a część jako po prostu bo taniej nie będzie (Just Cause 2, Hitman Absolution).

 

A Bioshock Infinite to była taka ogromna zachcianka, zresztą z każdym dniem trafienie na spojlery jest coraz bardziej prawdopodobne, więc nie ma na co czekać. W gierki gram raczej po kolei, poprzedni był SR3 który zrobiłem od początku do końca. A jak coś na chwilę odpalam to dlatego, że jestem ciekawy jak gierka wygląda na moim PC (i jak dużo lepiej od X360), popatrzę chwilę i gierka wpada do backloga na później.

 

Także odpimpać się :P.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Chcesz FPSa do multi to sobie zainstaluj pierwszego Unreal Tournament. Przy okazji nauczysz się grać myszą i poczujesz prawdziwą różnicę w sterowaniu. ;>

 

 

mmmmmmm...

 

 

CoD to miał fajnego singla w pierwszym MW, ale w kolejnych to już podobno żal plus kiepskie porty PC. W życiu bym nie dał za to 45$. Ba, 1/4 tego bym nie dał. Jak chcesz koniecznie aktywnego multi, to już lepiej sięgnij po Team Fortress 2, czy coś.

 

 

 

 

PS.

mmmmmm...

http://youtu.be/1oE8heI-Ozc

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gierki korzystające z MT Framework bardzo dobrze sie sprawdzaja na kompie i maja swietna optymalizacje. Z tego co czytam to LoS korzysta z jakiegos wewnetrznego silnika wiec kij to wie. Patrzac na historie Capcomowych portów można mieć nadzieje na porządną robotę. Jak wyjdzie w praniu to nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Producenci tej Castlevanii to Mercury Steam Entertainment (nie ma więcej żadnych informacji więc jak mniemam to oni będą robić konwersje) - ich poprzednia gierka to Clive Barker's Jericho - dupy nie urywała ale na pc działała bardzo dobrze (mimo że wyszła od razu na 3 platformy). Myślę że nie ma powodów do obaw.

Odnośnik do komentarza

Mogliby się zdecydować, gdyż ja już zgłupiałem czy Phantom Pain wyjdzie na blaszaka, czy też nie, czy też może wyjdzie ale z opóźnieniem.

 

Przy okazji, potwierdzono Deus Ex: HR Directors Cut na dotychczasowe platformy, w tym PC. Mam tylko nadzieje, że dostaniemy darmowy update, a nie kolejną edycję do osobnego zakupu.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Mogliby się zdecydować, gdyż ja już zgłupiałem czy Phantom Pain wyjdzie na blaszaka, czy też nie, czy też może wyjdzie ale z opóźnieniem.

 

Architektura konsol jest raczej tak blisko, ze beda chcieli zgarnac dodatkowa manne od zlomiarzy. Jak na moje to na premiere wyjdzie na konsole bo tam trzeba upychac i tak dalej a po jakims czasie rzuca na PC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...