Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Steam jest tu czemuś winny, to przekłamaniom w reklamie - wystarczy obejrzeć screeny albo poczytać co się działo przy premierze gry. To ludzie są niekonsekwentni i bezmyślni jeśli chodzi o tego typu zakupy, na czym branża będzie cierpieć coraz bardziej. Mówiłem to już wcześniej, że ludzie gry kupują coraz częściej nie ze względu na jakość, co tematykę albo inne potencjalne korzyści (steam trading cards - gwarantuję, że skończy się to podobnie). A że do przekrętów też trzeba być bystrym na swój sposób, to i developerzy i/lub wydawcy będą to wykorzystywać idąc po najmniejszej linii oporu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dlatego jestem sceptycznie nastawiony na płacenie komukolwiek za produkt, który jeszcze nie powstał. Chcieli $400.000, dostali olbrzymi kredyt (również ten dosłowny) zaufania zgarniając ponad 3,3 miliona dolców. I co? Stękają, że mają za mało kasy i jeśli nie dostaną więcej to będą musieli obciąć projekt o 75%. Kpina z ludzi, którzy dali im swoje pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Musiało w końcu dojść do takiej sytuacji, a na pewno nie będzie to ostatnia. Wszystko wynika zwyczajnie z natury kickstartera i procesu powstawania gier - zaśpiewają sobie 400.000$ ale tak naprawde to tylko wstępna kwota - nie jest powiedziane na jakiej kwocie ostatecznie powinien zamykać się budżet gry. Tak czy inaczej takie traktowanie ludzi którzy rzucili pieniądze na stół rzeczywiście nie jest fair. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupować DLC do Deus Ex: HR?

Missing Link to misje, więc raczej wezmę, ale Explosive Mission Pack to już nie wiem, bo jest napisane że zawiera misję z ratowaniem Tonga i pukawki. Tactical Enhancement Pack chyba sobie daruję, bo to tylko pukawki.

 

Ja słyszałem, że psuje to balans gry i nie wnosi nic przydatnego, więc osobiście to olałem. Tak samo jak DLC do XCOM, które chyba malowanie żołnierzy dają i zmieniają trzy misje w trakcie gry. Niech sobie wsadzą takie dodatki, bo to jest żałosne powoli.

Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

Czy ktoś na forum aktywnie gra w World of Warcraft: Mists of Pandaria?

 

edyta: Pytanie skierowane do graczy, którzy osiągnęli 90 poziom i raidują oraz chodzą na areny/rated BG.

Edytowane przez TopsyTurvy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...