Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Boże. xD

Piszesz "all four campaign add-ons", a za chwilę wymieniasz skiny i bronie, które Twoim zdaniem powinny być, bo Ty tak uważasz i ch.uj. xD

Dla mnie to jest jasne. Skoro w skład edycji GOTY wejdzie w skład B2+SP(który zawiera tylko 4 fabularne DLC) to jest to jak najbardziej ok, bo Gearbox tutaj nigdzie nie oszukuje.

Gdyby powiedzieli, że GOTY, będzie zawierać WSZYSTKIE DLC, a zawierałoby tylko tyle co teraz, wtedy lamenty byłyby uzasadnione.

Swoją drogą jest to, że chcą za taki zestaw pełnej ceny, to nie jest fajne. Ale za 50zł spoko. 

Serio, ja tutaj nikogo nie bronię czy coś, po prostu mówię jak jest. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Suteq, zacznij czytać uważniej, potem komentuj. Napisałem "all four" w odniesieniu do tego, że powstaje jednak piąte fabularne DLC i four nie jest już "all", a do tego dodałem jeszcze, wyraźnie poprzedzając frazą "nie mówiąc już o", skiny i klasy. Proszę nie wprowadzaj tutaj śmietnika znanego z pewnego tematu, gdzie ja o jednym, rozmówca o drugim.

 

To samo z GOTY, które to GOTY nie jest. Jasne, nigdzie nie ma definicji "Season Pass", "GOTY" itd. Wszyscy jednak intuicyjnie wiemy o co chodzi i takie zagrywki jak robi Gearbox to po prostu świństwo. Dość powiedzieć, że sam podjąłem decyzję o kupnie B2 i SP właśnie myśląc, że w ten sposób będę wyposażony po uszy.

 

Och, pisali, że tylko 4 fabularne DLC są w SP? A jednak były to W S Z Y S T K I E cztery, co jednak okazało się kłamstwem. Mało tego, do B1 wydano właśnie tylko takie DLC, więc skąd miałem wiedzieć, że "all four" to tylko kropla w morzu?

Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz, że po pół roku nie zdecydowali się, że zrobią 5 fabularne DLC? Nie wiesz tego.

Owszem przy all four, a 5 na horyzoncie stawia niesmak, ale co poradzić?

Zgadzam się też, że nazywanie tej edycji GOTY to nieporozumienie, no ale co poradzić?

To są uzasadnione zarzuty, natomiast nie rozumiem zarzutu, że w edycji nie ma tego co jeszcze nie wyszło, bo jak obstawiam wszystkie DLC będą na płycie, a wtedy jak by wsadzili 5 DLC skoro jeszcze nie wyszedł? Pomyślałeś o tym? ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co planowali, ale sprzedano mi cztery DLC mówiąc, że to wszystko. Nie chodzi o ilość, chodzi o fakt, że miały być wszystkie. Jeśli bym wiedział, że ten Season Pass jest taki wybrakowany, to nie kupiłbym go. Czekałbym na kompletną edycję albo zadowolił się samą podstawką. Co mają zrobić? No jak dla mnie mogliby po prostu dać posiadaczom Season Passów piąte DLC, oczywiście to tylko moje marzenia.

 

Nic nie można poradzić prócz marudzenia i głosowania portfelem. Ja po prostu jestem zły na siebie, że choć moje słowa mówią jedno, to moimi zakupami niestety powiedziałem im coś zupełnie odwrotnego.

Odnośnik do komentarza

Do Bordera 2 były z miejsca plany o 4 story DLC i 2 DLC z dodatkowymi postaciami. To było wiadomo przed launchem gry jeszcze. Wiadomo było, że SP będzie dawał tylko story DLC a postacie musisz kupić oddzielnie (ewentualnie dostać Mechromancerkę za kupienie gry blisko premiery). Nowych DLC będą cztery, a nie jedno. Pierwsze dające 11 dodatkowych leveli (cap z 61 na 72) + coś w rodzaju instancji która się skaluje. Potem będą 3 DLC które wprowadzą odrobinę story (ale mniej niż te 4 obecne) - pierwsze z nich na Halloween.

 

 

I tu nie tyle co bronienie Gearboxa bo jest Gearboxem, ale po prostu zawsze było wiadomo co dostaniemy w Season Pass. Tak samo jak ja nigdy osobiście nie utożsamiałem zwrotu "GOTY" z kompletem wszystkich DLC. Pomijam, że ten zwrot jest tak głupi w moim odczuciu, że szok, ale to zapewne głównie przez to że widuję na tym forum debili co piszą "[tytuł gry] GOTY (pipi)Y" średnio co 30 minut :)

Odnośnik do komentarza

Divinity Anthology za 3,75 Euro - http://store.steampowered.com/sub/17798/

 

Szczerze, nie grałem w Beyond ani dwójkę, ale Divine Divinity to jeden z najlepiej wspominanych przeze mnie RPG. Coś jak połączenie cRPG z siekanką Diablo + świetny rozwój postaci i pomysłowe questy. Beyond podobno słabszy, podczas gdy Divinity 2 w wersji DC to także solidny RPG. Tak czy inaczej, cena świetna, więc warto się zainteresować, choćby dla samego Divine.

Odnośnik do komentarza

OK, drodzy koledzy "taboreciarze" ;]. Gra ktoś może klawiaturą i myszką na kanapie? Bo to chyba byłby idealny zestaw dla mnie, ale nie do końca wiem, jak w ogóle nazywają się takie półeczki które by mi na to pozwoliły i ile mogą kosztować. Polecacie coś?

Odnośnik do komentarza

OK, drodzy koledzy "taboreciarze" ;]. Gra ktoś może klawiaturą i myszką na kanapie? Bo to chyba byłby idealny zestaw dla mnie, ale nie do końca wiem, jak w ogóle nazywają się takie półeczki które by mi na to pozwoliły i ile mogą kosztować. Polecacie coś?

kup sobie takie coś do masz do podawania śniadania do łóżka ;)

Odnośnik do komentarza

Squeenix rejestruje marki Deus Ex Universe oraz Hitman Go - http://www.siliconera.com/2013/09/11/deus-ex-universe-hitman-go-trademarks-registered-by-square-enix/

 

Brzmi jak MMO i/lub coś mobilnego. No ku*wa, squeenix, weź ty już zgiń i przepadnij, bo stajesz się drugim EA...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...