Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że konsole VII generacji oprócz Wii nie doczekały się emulatorów. Pograłbym w Forzę Horizon w 1080p albo w Red Dead Redemption w grywalnym framerate'cie :[.

 

Wreszcie taborety mogłyby zagrać w L4D na splicie. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

amd-radeon-fury-x-4k-benchmarks-10059200

 

Rewelacji jakiejś wielkiej też nie ma. Tyle czekania, mydlenia oczu itd. a tu kotlety + karty "tylko" doganiające nvidię i nic ponad to. Smuteczek.

 

Ceny też nie najlepsze zważywszy na pobór energii - mówię tu o kartach bez dopisku Fury.

Odnośnik do komentarza
Jet engine at 3m 140 

Threshold of pain 130 

Rock concert 120 

Accelerating motorcycle at 5m 110 

Pneumatic hammer at 2m 100 

Noisy factory 90 

Vacuum cleaner 80 

Busy traffic 70 

Quiet restaurant 50 

Residential area at night 40 

Empty movie house 30 

Rustling of leaves 20 

Human breathing (at 3m) 10 

Threshold of hearing (good ears) 0

Odnośnik do komentarza

Jako, że nie ma tematu o Batmanie w naszym kąciku wzajemnego stykania się końcówkami w 4k i 60fps, a nie chce psuć konsolomaniakom zachwytów nad fabułą to napiszę tutaj bo się zrobił spory shitstorm w internetach odnośnie tego portu.

 

TL;DR: Tak port jest zwalony, 60 fps dropuje do 30 nawet po modyfikacjach pliku ini na gtx 970 przy lataniu po mieście albo szybkiej jeździe batmobilem. W walce na ziemi trzyma 60. Przy locku na 30 klatki nie spadły mi ani razu chociaż robiłem różne wygibasy latano jeżdżone.

 

Wersja pełna:

Korzystam z tych porad, aby zwiększyć wydajność:

http://steamcommunity.com//app/208650/discussions/0/594821545178755667/

 

Nie testowałem gry na defaultowych ustawieniach, więc nie wiem czy jest duża różnica w wydajności bez tych modyfikacji.

 

Specyfikacja kompa:

i5-4690k

msi gtx970

8gb ramu

 

Jak ktoś by się chciał pobawić to tu jest gotowy plik konfiguracyjny, który trzeba skopiować do folderu steamapps\common\Batman Arkham Knight\BMGame\Config jako BmSystemSettings.ini i nadać mu status tylko do odczytu bo inaczej gra go nadpisze. Aha i jeszcze jedno, musicie grę odpalić chociaż raz, żeby te pliki konfiguracyjne się utworzyły, potem możecie go nadpisywać.

 

Co do wydajności to tak jak pisałem, jest możliwe granie w 60fps, ale jest ono dosyć uciążliwe ze względu na dropy. Nie sprawiają, że gra jest niegrywalna, ale na pewno nie jest to super przyjemne, jak ktoś ma ochotę teraz pograć bezstresowo to lepiej zlokować na 30 klatkach i wtedy mamy pewnie wersję porównywalną do konsol (wszystkie ustawienia w opcjach na high i 0 dropów). Nie ma porównania niestety, a nie mam zamiaru sugerować się filmikami na youtubami.

 

Odnośnie samej gry to wygląda świetnie. Szczególnie w tych 60 fps potrafi przyprawić o szczękopad. Jak ogarną port to będziemy naprawdę kapitalne wrażenia audiowizualne. Zastanawiam się czy się trochę wstrzymać czy jednak grać w 30 klatkach bo póki co gra robi naprawdę dobre wrażenie (nie licząc techinkaliów ofc). Batmobil <3

 

Jak ktoś się zastanawia nad kupnem tego Batka w ogóle to polecam się pospieszyć i kupić wersję z kart nvidii. Kod steamowy można wyrwać w okolicach 60-80, a z informacji, które dostałem trzeba go zrealizować przed 30 czerwca, później pewnie gierka będzie chodzić ze 2x drożej, więc chyba warto zaryzykować, nawet jak by się miało grać w 30 fps.

 

Pozdrawiam ze studia w Warszawie i wracam do Gotham :cool:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

TL;DR: Tak port jest zwalony, 60 fps dropuje do 30 nawet po modyfikacjach pliku ini na gtx 970 przy lataniu po mieście albo szybkiej jeździe batmobilem. W walce na ziemi trzyma 60. Przy locku na 30 klatki nie spadły mi ani razu chociaż robiłem różne wygibasy latano jeżdżone.

 

Steam wstrzymał sprzedaż tego potwora.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to czytam dzisiaj negatywną recenzję o HoMM VI we "właśnie ukończyłem..." i myślę sobie "kurde, dobra, zapamiętam, nie będę brać jak będzie w promocji". Odpalam Steam a tam już dawno to mam, z dwoma dodatkami nawet xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...