Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno następną gierką dorzucaną do GTX-ów ma być MGS V. Szlag by to, ale wtopiłem. Za późno na Wiedźmina, za wcześnie na MGS V. Dobrze chociaż, że ten rakowy Batman za prawie 100 zł zszedł na pewnym serwisie aukcyjnym.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i premierę miał Magic Duels na Steamie - http://store.steampowered.com/app/316010/

Na starcie gra miała (i częściowo ma) problemy z poprawnym funkcjonowaniem - crashe, czarny ekran po odpaleniu gry oraz wysypywanie się serwerów (gra wymaga bycia cały czas online do zapisywania postępów). Największym okazało się to, że część graczy mogła przez 2 godziny od premiery kupować paczki kart bez płacenia (bug został już naprawiony). Magic Duels jest w założeniach zbliżone do Hearthstone, czyli mamy grę free to play ze zbieraniem golda za wykonywanie questów i kończenie misji w kampanii + możliwość kupowania za $ paczek kart. Ciekawostką jest fakt, że po wypadnięciu maksymalnej ilości sztuk danej karty wypada ona z puli kart w boosterach. Chciałbym taką opcję w prawdziwym Magicu :Coolface: Samych kart na starcie jest 251 sztuk, z czego 158 to karty z setu Magic Origins. W przyszłości Magic Duels będzie dostawało od 50% do 80% kart z nowych setów, wraz z ich premierą w formie papierowej.

 

Co do budowania talii. Mamy pełną swobodę w jej budowaniu i mieszaniu kolorów. Ograniczeniem jest natomiast to, że każdego commona możemy mieć 4 sztuki, uncommona 3, rare 2 a mythic rare 1. Dziwne, ale pewnie pozwoli na obniżenie ilości op decków. Jeżeli ktoś grał w Hearthstone'a i zobaczy możliwości budowy talii w Magic Duels to zblednie. Niebo a ziemia w porównaniu do gry Blizzarda. W Magicu w zdecydowanej mniejszości są karty randomowe a sama gra jest znacznie bardziej taktyczna. Nie ma też co liczyć na darmową manę co rundę (trzeba odpowiednio zbudować talię i zadbać o mana curve).

 

Pograć możemy w kampanię (5 sztuk mini-kampanii, w przyszłości będą nowe), vs z kompem lub innym graczem lub w 2 headed gianta, czyli tryb, w którym gramy 2vs2 i każdy team ma wspólne życie.

Ja osobiście polecam Magic Duels. Jest to gra dobra zarówno dla osób nieznających Magica jak i dla graczy bardziej zaznajomionych z MTG, którzy nie mają zamiaru wydawać setek dolarów na MTGO. Szkoda tylko, że na ten moment każdy sprzęt, na którym wyszedł Magic Duels ma oddzielne konto. Nie ma więc przenoszenia danych jak w Hearthstone.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I jeszcze tam nie ma zadnych ukrytych opcji, tylko kilkanascie wybranych z panelu sterowania no ale pewnie przeczytali newsa i dla nich to sa mocne haki.


Az dziwne, ze nikt nie pisze o wiekszym godmode jakim jest gpedit.msc, ale wiekszosc pewnie w ogole nie rozumie jak sie po tym poruszac i co tam jest tak naprawde napisane.

Odnośnik do komentarza

http://www.indiedb.com/games/strafe-pixel-titans/downloads Wrzucam mimo że stare. Może ktoś nie słyszał tak jak ja, że Strafe miało demko w formie pre-alfy do pobrania. Miazga gierka będzie.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gdzie kupujecie MGS V? Ja chciałem kluczyk upolować z Allegro (ludzie sprzedają te z promocji NVidii) i kurde ktoś mi zgarnął ;/. Zalicytował dokładnie tyle co ja (135 zł), ale był szybszy i gurwa nie mam gierki. I tak się zastanawiam, czy może jakieś sklepy sprzedają w jakiejś ludzkiej cenie, bo jak widzę 190 zł na muve.pl to mi się wnętrzności przekręcają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...