Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

pytanie o stellaris - jakies podobne gry znajde? tj. kosmos, sf, nie hardkorowa strategia, itp., nie siedze w strategiach, jestę kąsolofcem, kojarze civ w kosmosie, cos jeszcze? dzieki

 

ps, dobra rescka stellaris:

"-Play as a Reptile race

-Find Earth near my starting position
-Build observation post 
-infiltrate human goverment
-annex them

10/10 for realism"

Odnośnik do komentarza

dzieki, jest z czego wybierac, na razie stellaris mnie wciagnal i pewnie dlugo nie odpusci, gra nie jest turowa wiec zamiast "jeszcze jedna tura", jest "jeszcze chwilke, godzinke...", nie bez wad ale klimat jest, z recenzji wnioskuje, ze to "tylko" dobra gra, ciekawi mnie czy cos z tego gatunku wymiata, endless space wyglada ciekawie, dwojka na horyzoncie, master of orion kojarze...

Edytowane przez rado_PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Drodzy koledzy mam pytanie. Drugi raz w pixelu czytam o master of orion i zastanawiam się nad tym early access. Normalnie nie biorę early ale dużo pozytywnych opinii słyszałem. Czy warto brać? Czy lepiej sobie darować na razie. Czy ktoś grał już?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem kilka takich raków. Zdążyłem pograć, a gierki dalej są "nieskończone". Support nawet dawał radę - średnio co miesiąc jakiś patch z dodatkami/poprawkami. 
Blantman, kup gierkę, skoro o niej myślisz i się nastawiłeś. Tylko nie nastawiaj się, że giera wyjdzie z early acces, zanim zdążysz ją odinstalować. 

Odnośnik do komentarza

ja kupiłem w early tylko darkest dungeon i nie zawiodłem się ale macie rację poczekam jeszcze trochę. Pewnie do następnego pochwalnego artykułu. Widać że gra się rozwija i za master of orion stoi duży kapitał kolesi od czołgów więc raczej nie będzie niewypału.  Pamiętam stare master of orion. Jak ja w to łupałem kiedyś :)

Odnośnik do komentarza

Gram w to Stellaris i kurde trudne :D Od 1,5 h w tutorialu siedzę i poradniki czytam. Dobrze że fajny tutorial a nie jak w europa universalis czy hearts of iron. Gra paradoxu albo w ciągu 10 h się jej nauczysz i spędzisz z nią kilkadziesiąt h albo odpadniesz ;)  . Ja będę sobie dawkował przyjemność. Dzisiaj stworzyłem rasę od podstaw,  zbadałem swój układ, rozeznałem się w podstawach. Zostawiłem swoje lisie (tak lisopodobne ssaki stworzyłem) imperium na etapie wysłania pierwszej koloni w gwiazdy na planete którą wcześniej mój statek badawczy zbadał. 

  Rozwój technologiczny to tutaj loteria widzę. Nie ma drzewka rozwoju i nie wiesz co następne bo losowo dobiera z pewnej puli. Dodatkowo jak badasz anomalie twój naukowiec może zginąć. Dowiedziałem się tego w brzydki sposób bo mi aż dwóch zginęło i teraz nie mam jak badać bo i na naukowca mnie nie stać (rekrutuje się punktami wpływu) . 

 

 

Uffff gra trudna w tygodniu będę grał jak upał pozwolił. Mam klimę w salonie gdzie konsole ale nie pomyślałem o klimie przy kompie (brawo ja) a taka gra to nie gra na tv :)

Odnośnik do komentarza

Mnie wkrecilo dosc dobrze tak samo.

 

Z tym naukowcem to nie jest tak ze musi miec odpowiednia ilosc gwiazdek?

musi przy badaniach zaawansowanych jak np "jakie organizmy żyły w zamarzniętym oceanie" ale do badania podstawowych anomalii jeszcze nie sprecyzowanych problemów nie musi mieć więcej jak 2 gwiazdki. Dodatkowo masz  pokazane procent szansy na porażkę. Procent się zmniejsza wraz z rozwojem naukowca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...