Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W serwisie RockPaperShotgun natknąłem się przypadkiem na wpis o modzie do pierwszego Quake'a zatytułowany Arcane Dimensions. Z ciekawości pobrałem, bo jak coś polecą to jest naprawdę dobre a że jestem też fanem staroszkolnych strzelanek z przyjemnością zasiadłem. To, co zobaczyłem przed sobą kompletnie mnie zaorało. Duży hub na starcie, nieliniowość w wyborze leveli (a tych jest multum), same poziomy są GIGANTYCZNE i różnorodne.

Rozumiem, że kiedyś twórcy odkrywali możliwości silnika czy level designu, były inne standardy i przede wszystkim komputery i konsole nie miały takiej mocy obliczeniowej ale to, co pokazał sobą ten mod po prostu niszczy poziomy z Quake'a i jakichkolwiek oficjalnych dodatków. Żeby było mało postarali się o nowych przeciwników, kilka nowych broni, wycisnęli z grafiki ile się dało.

Z całego serduszka polecam obadać i szczerze gdyby ten mod był za pieniądze rzucałbym w monitor.

https://www.rockpapershotgun.com/2016/07/20/best-quake-mod-2016/

ZwnPDUI.jpg

NuZ6UIj.jpg

ODjIL7o.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza


Good Lord! Nie wiem, kto dokładnie za tym stoi, ale Panie i Panowie - oto najlepszy klon klasycznych wipeoutów na pieca. Na filmikach feeling jest niesamowity, zwłaszcza jeśli zarzuci się wyścig w wyższych klasach prędkości (2 filmik). Mnie najbardziej przypomina to W3:SE pod względem modelu lotu, co dodatkowo uskutecznia jaranko tą pozycją. omg, OMG, :ohboy:!!

Features

  • 14 tracks in different locations
  • 13 teams setup for different play styles
  • 5 gamemodes - Arcade, Time Trial, Free Play, Tournament and Survival
  • A variety of weapons for damaging and slowing other racers
  • Modding Tools - Track Editor, Ship Editor and Custom Sounds
  • Cockpit view - each ship has a unique cockpit!
  • A soundtrack full of songs inspired by electronic music from the 90s

W weekend biorę się za testowanie :exact:

edit: granie w to na dżoju:


:fsg::banderas::obama: Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

Aż mi się przypomniała inna gra, Hover Ace. Dawniej nie miałem konsoli i nie wiedziałem o żadnych Wipeoutach, grałem za to w ten właśnie tytuł:

 

To mi się w nim wciąż podoba, że grafika celowała raczej w realizm, a nie tęczogwałt konsolowych odpowiedników. Rok temu pobrałem gdzieś i nawet ciekawie mi się grało, zwłaszcza grafika nie wygląda tragicznie, wciąż daje się na to patrzeć i w mojej opinii od tej strony gra wciąż się trzyma. Zastanawia mnie, czy ktoś jeszcze to zna.

Odnośnik do komentarza

Wie ktos z was moze cos wiecej na temat tego wydania Zero Time Dillema wraz z poprzednimi czesciamia na PC? jaks ie to ma nazywac albo kiedy premiera?

 

Mają się nazywać 

 

 999: Nine Persons, Nine Hours, Nine Doors and Zero Escape: Virtue’s Last Reward

 

kiedy premiera to nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...