Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

20 minutes ago, creatinfreak said:

Nawet nie trzeba modów. Odpalasz starszą grę i otwierasz oczy, że to może tak dobrze wyglądać i być płynne. Sam grałem w okolicach premiery w days gone w 30 niestabilnych klatkach i może 1080p na PS4, teraz po kupnie pc przeszedłem w 4k@120 i to było zupełnie inne doświadczenie. Mówię to z perspektywy dwunastu lat bycia zatwardziałym konsolowcem (do których teraz za nic nie chcę wracać). 

Ale to wciąż days gone, stara gra. Muszę poczekać na naprawdę coś zajebistego czego nie będę mógł ograć na XSX żeby skusić się na taką inwestycję.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, creatinfreak napisał(a):

Nawet nie trzeba modów. Odpalasz starszą grę i otwierasz oczy, że to może tak dobrze wyglądać i być płynne. Sam grałem w okolicach premiery w days gone w 30 niestabilnych klatkach i może 1080p na PS4, teraz po kupnie pc przeszedłem w 4k@120 i to było zupełnie inne doświadczenie. Mówię to z perspektywy dwunastu lat bycia zatwardziałym konsolowcem (do których teraz za nic nie chcę wracać). 

Mam podobnie. A co do modów to są opcjonalne, wiadomo ale w przypadku niektórych gier w zależności od tego na ile pozwala silnik można sporo sobie pozmieniać pod siebie i nie chodzi mi nawet o grafikę ale o sam gameplay, np Wiedźmin 3.

Odnośnik do komentarza

Days gone to tylko przykład. Nowe gierki też uogólniając na konsoli masz wybór 1080p@60 albo 4k@30, czasem jest też tryb 120 albo i samo 30 klatek jak w np hellblade. Na pc nie ma czegoś takiego. Odpalasz gierkę w lepszych detalach niż na konsoli i jak coś chrupie, przełącza 2-3 opcje i już masz płynnie jak pan Bóg przykazał.

Odnośnik do komentarza

Mniejsza z grafiką i klatkami dzisiaj przejrzałem na oczy w kwestii góry PC nad konsolami, mod do God Of War Ragnarok wywalający woke barachło(oczywiście nexus już go zbanował i trzeba ściągać na lewo bo wiadomo w jakim świecie żyjemy) ale nie powiem patrząc na obraz poniżej zmieniający Angrbode wydaje mi się że gracze mają szanse uratować AC Shadows. Mh92ieT9OWu5A3lyqQigmPf9asW3GQFd3MCfTe33C

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...