Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napieram w Dumb ways to die, port z ios, polecam. Wpisujcie swoje wyniki. :) Gra za darmo, jak nie chcecie irytujacych reklam... wylaczcie net. :D

 

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=nQxDU-7qJMGatAa1lIGgBQ&url=https://play.google.com/store/apps/details%3Fid%3Dair.au.com.metro.DumbWaysToDie%26hl%3Dpl%26referrer%3Dutm_source%253Dgoogle%2526utm_medium%253Dorganic%2526utm_term%253Ddumb%2Bways%2Bto%2Bdie&cd=3&ved=0CCoQFjAC&usg=AFQjCNGEQW3MuY3hujB4qWMGNbWBPMsCIw
Odnośnik do komentarza

HEROES III NA ANDROIDA! JUPIJAJEJ

Szczegóły w linku z polygami polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15769733,Heroes_of_Might___Magic_III_na_Androida__Tak__to_mozliwe.html?pelna=tak

 

" Po uruchomieniu gry wita nas to samo stare,

dobre menu i muzyka. Gra praktycznie nie różni

się od swojego desktopowego odpowiednika.

Możemy zatem rozegrać wszystkie kampanie oraz

scenariusze, zapisywać i wczytywać stan gry w

dowolnym momencie itd. Wszyscy jednak

doskonale zdajemy sobie sprawę, że w „Hirołsy”

najlepiej grało się ze znajomymi, dlatego miło mi

poinformować, że rozgrywka w trybie „Hot Seat”

działa bez zarzutów."

Iksdedede x1000

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Baldur's Gate nareszcie na Androida. Chyba ponad rok poślizgu względem pierwotnie planowanej premiery ale nareszcie jest. Wersja kinowa polska (chociaż z tego co na szybko obczaiłem to w menu da się języki zmieniać). Wszystko ładnie śmiga na moim tablecie i najważniejsze, że działa mi z tym stylus. Obecnie gierka kosztuje 27zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej ogarnijcie ten walking dead, duzo w tym qte i fajnie wciaga. Za sprawa udzielania innych odpowiedzi w dialogach mozna ponoc na rozne sposoby gre przechodzic. Grafika rewelka, dobra wczowka i klimat. :) Dawno sie tak nie wkrecilem w gre na androida choc to konwersja z duzych konsol chyba jest? Polecam. No i jest za darmo.

Odnośnik do komentarza

 

Jak jest z tymi wyborami? Rzeczywiscie dialogi pchaja fabule na inny tor? Ogarne raz to mam zamiar powtorzyc na inne sposoby, ciekawi mnie tylko czy sa jakies drastyczne zmiany.

Nie sprawdzałem, ale nie wydaje mi się żeby zmiany były drastyczne. Daj znać jak obczaisz.

 

Przechodzę grę na kompie (jest PL) i nie ma wielkich zmian.

Zostawiasz kogoś na pastwę losu? I tak zginie, tyle że później.

. Chociaż kolega mi dziś mówił, że save ma znaczenie w drugim sezonie.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

A masz JJ kilka odcinków? Bo np. spolszczenie 4. epizodu, pc wersji, jest w pliku "0.ttarch".

Ekipa, która spolszczyła pecetową werjsę, ma swoją stronkę i na ich forum ktoś już zadał pytanie o spolszczenie:

http://grajpopolsku.pl/forum/viewtopic.php?f=61&t=2322&p=23091&hilit=walking+dead+android#p23080

Polecam grać po polsku (jak się nie zna angielskiego:), gra jest dla mnie alternatywą dla serialu, który akurat chwilowo się zakończył.

Odnośnik do komentarza

3.2 gigowy Xcom Enemy Unknown na androida za 32złote!

 

" Nadchodzi dużo dni wolnego. Jak wiadomo,

obracanie karkówki z lewa na prawo szybko

się nudzi. Również w kajaku można co

najwyżej zasnąć, na rowerze z kolei boli

tyłek, komary gryzą i trudno sięga się do

bidonu. W majówkę jednak da się żyć - na

Google Play wylądował właśnie XCOM:

Enemy Unknown i nagle perspektywa

długiej jazdy na rowerze stała się znośna.

Tylko trzeba mieć tandem i wysportowaną

dziewczynę."

m.polygamia.pl/Polygamia/1,109150,15853860,Idealne_na_majowke___XCOM__Enemy_Unknown_wreszcie.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...