Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Grzegorzo, ale co kombinujesz? Chcesz pobrać piracka aplikacje, która ma najnowszą wersję na Twoim, starym Andku? Normalnie wchodzi się w google play na kompie i przeglądając market, dostaniesz monit "twoje urządzenie jest niekompatybilne". Z tego co pamiętam, na tym Andku nigdy nie wyswietlil mi się monit o pobraniu tapatalka. Musisz zasysac w ciemno, z Apkmanii.

Odnośnik do komentarza

Ojej, współczuję :/ Wszyscy porzucają te wersje no nowsze API pozwala na dużo więcej dużo mniejszym kosztem pisania. Także w tej chwili jest naturalny ruch 4.0+ w aplikacjach. Z reguły wielcy gracze tworzą apki na 2.3+ bo ich stać. No i programy pisane w C czy C++ (gry) też raczej chodzą bo one nie korzystają z API w takim stopniu jak APKi w Javie.

Odnośnik do komentarza

Jak to jest ze w sklepie play w galerii przy chrome jest obraz na którym jest pasek z kartami,  jak w wersji PC i innych normalnych przeglądarkach a po zainstalowaniu jest tylko ten nie praktyczny przycisk do wywoływania okna z kartami,?

 

Ten pasek jest tylko w wersji na tablety?  Przecież z takiej Przegladarki nie da się korzystać. 

Odnośnik do komentarza

 

Spróbuje tutaj:

Gdzie można sprawdzić albo ktoś po prostu wie, jaką wersję TapaTalka obsługuje

Android 2.3.7?

http://www25.zippyshare.com/v/58647216/file.html
Jeśli kupiłeś legalną wersję to możesz pobrać.
Dzięki wielkie

 

Chodzi o to, że kiedyś kozystalem z Tapatalka i nie spodobało mi się. Jednak tyle osób przegląda forum za jego pomocą, że postanowiłem spróbować. Mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej

 

Podpis z tapatalka już usnąłem ;-)

Odnośnik do komentarza

Jak to jest ze w sklepie play w galerii przy chrome jest obraz na którym jest pasek z kartami,  jak w wersji PC i innych normalnych przeglądarkach a po zainstalowaniu jest tylko ten nie praktyczny przycisk do wywoływania okna z kartami,?

 

Ten pasek jest tylko w wersji na tablety?  Przecież z takiej Przegladarki nie da się korzystać.

 

Masz roota? Jak tak to przy pomocy xposed możesz zmusić apki to pokazywania wersji tabletowej.

Odnośnik do komentarza

 

Jak to jest ze w sklepie play w galerii przy chrome jest obraz na którym jest pasek z kartami,  jak w wersji PC i innych normalnych przeglądarkach a po zainstalowaniu jest tylko ten nie praktyczny przycisk do wywoływania okna z kartami,?

 

Ten pasek jest tylko w wersji na tablety?  Przecież z takiej Przegladarki nie da się korzystać.

Masz roota? Jak tak to przy pomocy xposed możesz zmusić apki to pokazywania wersji tabletowej.

Działa.

Dzięki, dzisiaj trochę potestuje i zobaczę jak się to sprawuje

Odnośnik do komentarza

Ja mam trochę chęci, ale jakoś na telefonie najlepiej mi się gra w FPSy (np. od Gameloftu, podróbki dużych serii konkurencji ;-) ) albo w jakieś pierdółki na kiblu. A tak to głównie PC ostatnio, konsola to dosłownie TYLKO Fifa 14 po sieci i tyle ;-) Nic innego nie odpalam na niej w zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

pytanie, na ch,uj  w g2 jest swietnie rozbudowana apliakcja w  tkorej mozna kreslic paluchem po ekranie i robic notatki, skoro g2 nie rozpozna rysika alni dlugopisa, tylko cieplego palucha/ penisa? maksymalne co mozna na tym zrobic w  g2 to zapisac  w 3 linijkach nr telefonu, ale  i tak wyglada to nieciekawie, rozumiem ze to dla picu tak.

Chyba ze sa podgrzewane rysiki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...