Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pojeździłem dłużej i jest naprawde fantastycznie - grafika bankowo będzie na 10, modele z czwórki z takim AA i z tymi widokami - nie wiem czy nie najładniejsza gra na X'a. Model jazdy bez wspomagaczy ma feeling Forzy na pewno, jest ciut łatwiej, ale i tak nie ma problemu przejechac każdego zakrętu bokiem, narzekania niektórych, że to need for speed są troche dziwne. Na pewno jest bardziej realnie niż chociażby w przytaczanym Pegeerze.

Odnośnik do komentarza

to tylko potwierdza moją teze,że ps3 i x360 są praktycznie tak samo mocne. GoW3, Killzone3 czy Unchartedy wyglądają tak jak wyglądają tylko i wyłącznie dzięki zaje.bistym studiom developerskim wewnątrz Sony. Nie ma tam krzty przewagi i innym mitycznych mocy ośmiu rdzeni. Forza pokazuje,że jak się jakieś studio poważnie weźnie za x360 to też mogą na nim powstawać tak wyglądają perełki. Pewnie gdyby nagle Naughty Dog czy Santa Monica zaczęło pisać na ten sprzęt też dostałby on tytuły o wyglądzie Unchated czy Kratosa

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Widząc Forze Horizon jest mi ciężko wyobrazić sobie grafikę na następnej generacji.

 

Bardzo łatwo - po kilku latach można jednym tchem wskazać rzeczy, które nowa konsola mogłaby z palcem w bucie lepiej zrobić :) Nie trzeba sobie wyobrażać nawet, wystarczy obejrzeć materiały z Project CARS. Ale fakt faktem, że Playground Games świetnie wykorzystuje dostępne zasoby.

Odnośnik do komentarza

Demo jest za(pipi)iste, pełną wersję kupuję w premierę. Początkowo miałem kupić sobie w premiery NFS Most Wanted i Forza Horizon, ale po ograniu demka zdecydowałem, że NFS-a kupię za jakiś czas, wiem, że Forza Horajzon to będzie najlepsza gra wyścigowa, w jaką do tej pory będę miał przyjemność grać!

Patrząc na grafikę nie wierzę, że to 7-letni Xbox 360, model jazdy bardzo dobry, cała masa aut, świetny Soundrack, fajne miejscówki, różne rodzaje wyścigów i samochodów, nawet dubbing jest bardzo dobry, z czego też jestem zdziwiony! Czego chcieć więcej? :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

przez demo Horizon znowu wrocilem do 4ki. Horizon juz teraz wiem, ze na bank kupie, mam tylko nadzieje, ze w pelnej wersji gra nie bedzie tak klatkowac, jak w demie. Jezdze na kierownicy i z reguly kamere mam ustawiona na kokpit, w demie przy tej kamerze gra non stop gubi klatki. Zauwazyliscie to ?

Odnośnik do komentarza

przez demo Horizon znowu wrocilem do 4ki. Horizon juz teraz wiem, ze na bank kupie, mam tylko nadzieje, ze w pelnej wersji gra nie bedzie tak klatkowac, jak w demie. Jezdze na kierownicy i z reguly kamere mam ustawiona na kokpit, w demie przy tej kamerze gra non stop gubi klatki. Zauwazyliscie to ?

 

Jesteś chyba pierwszą osobą w necie, która mówi o gubieniu klatek.

Odnośnik do komentarza

Recki poki co sa bardzo pozytywne :)

O ile Mustang vs Mustang w demku zdawal sie byc zwykla czasowka z okazjonalnie przelatujacym samolotem nad glowa tak podczas wyscigu z helikopterem, scigamy sie z nim doslownie, majac caly czas go na widoku :)

No i plus za bajer w postaci kurzy/pylu wzbijanego przez smigla.

 

http://www.youtube.com/watch?v=XEtm5W8BdmI

Odnośnik do komentarza

przez demo Horizon znowu wrocilem do 4ki. Horizon juz teraz wiem, ze na bank kupie, mam tylko nadzieje, ze w pelnej wersji gra nie bedzie tak klatkowac, jak w demie. Jezdze na kierownicy i z reguly kamere mam ustawiona na kokpit, w demie przy tej kamerze gra non stop gubi klatki. Zauwazyliscie to ?

Wyczysc sobie pamiec podreczna dysku,bo musisz miec straszny syf.

Odnośnik do komentarza

przez demo Horizon znowu wrocilem do 4ki. Horizon juz teraz wiem, ze na bank kupie, mam tylko nadzieje, ze w pelnej wersji gra nie bedzie tak klatkowac, jak w demie. Jezdze na kierownicy i z reguly kamere mam ustawiona na kokpit, w demie przy tej kamerze gra non stop gubi klatki. Zauwazyliscie to ?

 

Jesteś chyba pierwszą osobą w necie, która mówi o gubieniu klatek.

A odpalales kamere z wnetrza samochodu ? Dla mnie nawet po asfalcie jest mniej plynnie niz z za.

Odnośnik do komentarza

dobra pewnie odnioslem takie wrazenie przesiadajac sie z Forzy 4, gdzie wszytsko jest ultra plynne, nawet jezdzac z kokpitu. Tuataj niestety przez te efekty trzesienia cala gra ostro traci. Jakos w Colinie mogli zrobic ten efekt normalnie, a tutaj nie kierze jak dla mnie grac sie nie da.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

w grze dostępne będą 3 stacje radiowe

 

lista utworów:

 

 

 

Horizon Bass Arena Levels (Skrillex Mix) Avicii

Horizon Bass Arena Reckless (With Your Love) Azari & III

Horizon Bass Arena Cinema (Skrillex Remix) Benny Benassi

Horizon Bass Arena Blind Faith (feat. Liam Bailey) Chase & Status

Horizon Bass Arena Hot Mess (feat Elly Jackson) (Duck Sauce Mix) Chromeo

Horizon Bass Arena Encore Digitalism

Horizon Bass Arena The Power (feat. Dizzee Rascal) DJ Fresh

Horizon Bass Arena Silicone Lube Feed Me

Horizon Bass Arena Lies (Alex Metric Remix) Fenech-Soler

Horizon Bass Arena Icarus Madeon

Horizon Bass Arena Show Me A Sign Modestep

Horizon Bass Arena Lick The Rainbow Mord Fustang

Horizon Bass Arena Remanence (Junior Remix) Mr Magnetik

Horizon Bass Arena Me & You Nero

Horizon Bass Arena Reaching Out (Fred Falke Remix) Nero

Horizon Bass Arena Blue Monday New Order

Horizon Bass Arena Language Porter Robinson

Horizon Bass Arena Everyday (Netsky VIP Remix) Rusko

Horizon Bass Arena Somebody to Love (Sigma Remix) Rusko

Horizon Bass Arena The Hope Scuba

Horizon Bass Arena Bass 4 The Hacker

Horizon Bass Arena Illmerica (Extended Version) Wolfgang Gartner

Horizon Pulse Need You Now Cut Copy

Horizon Pulse Awake Electric Guest

Horizon Pulse Walking on a Dream Empire of the Sun

Horizon Pulse Iron Deer Dream (Chad Valley Remix) Fixers

Horizon Pulse Don’t Stop (Color on the Walls) Foster The People

Horizon Pulse Hawaiian Air Friendly Fires

Horizon Pulse Hurting Friendly Fires

Horizon Pulse No Love Hooray for Earth

Horizon Pulse Over & Over Hot Chip

Horizon Pulse Black, White and Blue Ladyhawke

Horizon Pulse Let Me Go Maverick Sabre

Horizon Pulse Paddling Out Miike Snow

Horizon Pulse Life is Life (Yuksek Remix) Noah and the Whale

Horizon Pulse Take A Walk Passion Pit

Horizon Pulse 1901 Phoenix

Horizon Pulse Bom Bom Sam and the Womp

Horizon Pulse Disparate Youth Santigold

Horizon Pulse Spirit of the Night Tesla Boy

Horizon Pulse Pelican The Maccabees

Horizon Pulse Punching in a Dream The Naked & Famous

Horizon Pulse Aroused Tom Vek

Horizon Pulse Something Good Can Work (The Twelves Remix) Two Door Cinema Club

Horizon Pulse Yeah Yeah Willy Moon

Horizon Rocks R U Mine Arctic Monkeys

Horizon Rocks Lonely Boy Black Keys

Horizon Rocks The Infected Four Year Strong

Horizon Rocks Back of your Neck Howler

Horizon Rocks Give It Up LCD Soundsystem

Horizon Rocks Bring Em Down Lostprophets

Horizon Rocks We Bring An Arsenal Lostprophets

Horizon Rocks Teenager Mona

Horizon Rocks Animal Neon Trees

Horizon Rocks Wildfire, Smoke & Doom Pulled Apart By Horses

Horizon Rocks Lazy Eye Silversun Pickups

Horizon Rocks Surrender The Duke Spirit

Horizon Rocks Away from Here The Enemy

Horizon Rocks Had Enough The Enemy

Horizon Rocks Hate To Say I Told You The Hives

Horizon Rocks She Bangs The Drums The Stone Roses

Horizon Rocks Rock n Roll Queen The Subways

Horizon Rocks Motoring TOY

Horizon Rocks Bug Wavves

Horizon Rocks Farewell to the Fairground White Lies

Horizon Rocks Bite My Tongue (feat. Oli Sykes) You Me At Six

Horizon Rocks Get Away Yuck

 

 

Odnośnik do komentarza

przez demo Horizon znowu wrocilem do 4ki. Horizon juz teraz wiem, ze na bank kupie, mam tylko nadzieje, ze w pelnej wersji gra nie bedzie tak klatkowac, jak w demie. Jezdze na kierownicy i z reguly kamere mam ustawiona na kokpit, w demie przy tej kamerze gra non stop gubi klatki. Zauwazyliscie to ?

 

Też jeżdżę z kamerą z środka na monitorze Full HD i nie zauważyłem żadnego gubienia klatek ;)

Odnośnik do komentarza

Patrząc i czytając recki chyba można dojść do wniosku, że handicap AI ma na celu troche zatuszowanie faktu, ze drogi sa jednak dosc puste, co przy tej jakosci grafiki jest chyba jedynym wyjsciem, bo tak to lepsi gracze uzyskaliby 20-30s przewagi i byloby dosc nudno, jedynie o czym trzebaby sie martwic to ominiecie jednego-dwoch aut ruchu ulicznego co jakis czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...