-
Champions League
3-1 dla Barcy, to było wiadome od początku a teraz Messi tylko ich dobił.
-
Champions League
Juve Bayern 2:0 Bayern się pewnie już nie podniesie, Juve pewnie przejdzie dalej.
-
Tom Clancy's The Division
Wiadomo już czy gra będzie miała kampanię singlową ?
-
Ekstraklasa + Puchar Polski
Rozumiem, w końcu piłkarz to najemnik, ale po co wymyślał te historyjki że wraca do ojczyzny bo żonie w Polsce się nie podoba ? Mógł prosto z mostu powiedziec że chodzi o pieniądze.
-
Primera Division
Pamiętajmy że Real przegrywał 2:1.
- Destiny
-
Uncharted 4: A Thief's End
Wiadomo kto będzie dubbingowac Sama ? W becie jest polski Drake, więc powinien też być polski Sam, ale nie mogę sprawdzić głosów reszty postaci bo nie mogę dołączyć do żadnego meczu.
-
Fallout 4
Żartujesz prawda ? Chyba nie, wiec coś ci się spytam. Jak skarby z wieśka mogą być lepsze od lokacji w Falloucie ? To właśnie w Wieśku było to znużenie, bo dokładnie wiedziałeś że idziesz po skarb.Strzeżony lub nie, ale to był skarb z lootem, w Falloucie na terenie tych lokacji moga byc terminale z jakąś historią. Ponawiam pytanie.Jakim cudem skarby z lootem i jakimś potworkiem do ubicia mogą byc bardziej interesujące od eksplorowania randomowych ruin w świecie post apo.
- Fallout 4
- Fallout 4
- Fallout 4
-
Fallout 4
Czy ktoś zrobił osiągnięcie Serce Ludu ? Tylko to mi brakuje, a 30 tys na sklepy nie mam, i chyba nigdy mieć nie będę. Zrobiłem kilka sklepów z całego hajsu jakiego miałem, wszystkie są z ogólnym zaopatrzeniem, 4 ludzi dałem na farmę, reszte na sklepy. Tyle że to zadowolenie nie rośnie, jest 80 i strzałka do góry, ale kimam nawet kilka dni to nadal jest 80 i strzałka do góry A z tym wymogiem że musi być osada duża, to jest jakaś przesada, dałem w pizdu obiektów a pasek wielkości ani nie drgnął. Chyba odpuszczę sobie to trofeum.
- Fallout 4
- Fallout 4
- Fallout 4