Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

no coś mi nie bangla ;/ od tak 8:30 wywala 

Ta witryna jest nieosiągalna

czasami zatrybi, czasami 10-15 minut nie idzie wbić na ppe.pl czy na forumek. nie wiem czy to coś, u mnie czy może znowu powtórka z rozrywki.


 

 

 

o i 3 bit się włączył ;/

 

pisanie postów też jakiś cyrk jest

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Orzeszek

Witam,

 

Zgłaszam zapotrzebowanie na przemeblowanie tematów forum a konkretnie zebranie ich w nowy jeden wspólny dział w multiplatformach o nazwie GRY BLIZZARDA, niestety gry Zamieci są porozstrzeliwane po różnych działach i ciężko złapać graczy do kupy. 

 

Proponuje dział diablo 3 [*]  przemianować na Tytuły Blizzarda i wrzucić do wora overwatcha i ustawek overwatcha, heartstona, Hotsa, starcrafta i wow-a. Jako główny temat byśmy wkleili battletagi by uniknąć spamowania w temacie o danej grze, tylko wrzucać do jednego tematu.

 

Planujemy też zrobić mały turniej forumkowy w heartstone, zamiast spamować nowym tematem mozna w dziale pc (gra wyszła tez na urządzenia mobilne) zrobic jeden temat w ustawkach.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gdzie przelać pieniążki?

 

 

 

 

 

 

 

 

moge mieć moda.

Odnośnik do komentarza

Szanowni Państwo Admini,

 

Przede wszystkim chciałbym serdecznie podziękować za to wspaniałe miejsce z wieloletnią tradycją i kulturą. Jestem tu od lat, czuję się cudownie i to najpiękniejsze miejsce do mega egzystowania i przepierdalania dni.

 

Dlatego proszę Was - ogarnijcie te serwery forumka, bo człowieka szlag w pracy trafia, kiedy odświeża po raz 50 interesujący go temat a ten nie wchodzi.

 

Z góry dziękuję.

 

Przelewam pieniążki.

 

Rayos

 

mogę mieć moda na Nintendo.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...